10dec2004

Від Януковича полетіла "птаха свобода". Герман вже не його прес-секретар

<P><FONT face="Times New Roman" size=3>Ганна Стец?в-Герман б?льше не працює прес-секретарем В?ктора Янукови?а.</FONT></P>

Ганна Стеців-Герман більше не працює прес-секретарем Віктора Януковича.

"Я вже казала, що як тільки Віктор Федорович переможе на виборах, я йду від нього і стаю незалежним журналістом. Зараз я працюю незалежним журналістом і роблю передачу на одному з телеканалів", - сказала Герман, відповідаючи на питання журналістів після брифінгу Януковича у п’ятницю. Вона не уточнила, на якому телеканалі вона зараз працює.

Свою присутність на брифінгу Януковича Герман пояснила тим, що готує програму про нього. В цей час під штабом кандидата зібралося близько 50 прихильників Януковича, які чекали, що їх зніматимуть для передачі "камерою штабу".

В той же час брифінг, Януковича вів Олександр Тарнавський, який був раніше заступником прес-секретаря Януковича. Тарнавський працював з Януковичем ще з часів губернаторства.

Герман стала прес-секретарем Януковича 6 травня, перед цим записавши його інтерв’ю для радіо "Свобода". Її появу в своєму Янукович мотивував своїм бажанням покращити роботу журналістів, щоб з ним була "птаха Свобода".

 

Авторские колонки 
Агентства 
АГЕНТСТВА125
МЕДИА70
ГРУППЫ9